آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / بافت حوله تبلیغاتی دورو نخ

بافت حوله تبلیغاتی دورو نخ

بافت حوله تبلیغاتی دورو نخ با بهترین کیفیت در رنگ های بی نظیری توسط گروه تولیدی حوله زرین ساپ انجام می شود. حوله های تبلیغاتی دورو نخ بسیار کیفیت بالایی دارند و از تمام حوله های تبلیغاتی پر فروش تر و سودآور تر می باشند.

بافت حوله تبلیغاتی دورو نخ

بافت حوله های تبلیغاتی کمی با سایر حوله ها متفاوت می باشد و به صورت آماده موجود نیستند. این نوع از حوله ها پس از ثبت نهایی سفارش تولید می شوند و توسط بهترین باربری ها برای خریداران عزیز ارسال می گردد.

بافت حوله تبلیغاتی
حوله های تبلیغاتی در بسیاری از مدل ها موجود هستند که هر یک وابسته به نوعی که دارند سطح خاصی به جهت سودآوری را شامل می شوند به فرض مثال حوله های تبلیغاتی در نوع دستی به دلیل کاربرد بالایی که دارند از محبوبیت و سودآوری بیشتری برخوردار می باشند. به همین جهت است که اغلب برند داران و ارگانها از این نوع حوله ها برای تبلیغات خود استفاده می نمایند.

بافت حوله تبلیغاتی

انواع حوله های تبلیغاتی دورو نخ

حوله های تبلیغاتی دورو نخ در مدل های مختلفی به فروش می رسند. این نوع از حوله تبلیغات را به صورت های مختلف در دل خود جای می دهند. از جمله انواع حوله های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. حوله دستی تبلیغاتی
  2. حوله استخری تبلیغاتی
  3. حوله حمامی تبلیغاتی
  4. حوله تن پوش تبلیغاتی
  5. حوله تبلیغاتی بردردار
  6. حوله تبلیغاتی چاپی
  7. و غیره…

بافت حوله تبلیغاتی

خرید و فروش حوله های تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رسند از قیمت خرید ارزان تر و مناسب تری برخوردار هستند. شما عزیزان بدون نیاز به هزینه های کلان و زیاد می توانید برند و محصول خود را تبلیغ نمایید تا بیشتر دیده شوید و فروشتان چندین برابر گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی در تبریز توانسته …