آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / قیمت حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ

قیمت حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ

قیمت حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ نسبت به سایر مدل ها ارزان تر و مناسب تر می باشد. این نوع از حوله ها هم اکنون که بازار شب عید داغ است بسیار مناسب و سودآور به جهت تبلیغ برند و افزایش فروش می باشد.

تولید حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ

حوله های تبلیغاتی در مدل ها و کیفیت های مختلفی تولید و موجود می باشند این نوع از حوله ها تنها مخصوص تبلیغات بوده و هیچ گونه فروش تکی را شامل نمی شود البته بسیاری از افراد سودجو این نوع از حوله ها را به صورت تکی به عنوان این که برند مشهوری می باشد به فروش می رسانند.

قیمت حوله تبلیغاتی

حوله تبلیغاتی بهتر است از کیفیت و همچنین زیبایی بسیاری برخوردار باشد تا نظر مثبت مشتریان را به خود جلب نماید به همین جهت است که اغلب صاحبان برند حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ را ثبت سفارش می نمایند.

حوله های تبلیغاتی بهتر است در رنگ های تیره خریداری شود و لوگو و متن تبلیغاتیبا رنگی مخالف رنگ اصلی حوله چاپ گردد تا جلوه بیشتری داشته باشد.

قیمت حوله تبلیغاتی چاپی دورو نخ

حوله های تبلیغاتی با قیمت های ارزان و مناسب به فروش می رسند زیرا یکی از تبلیغات کم هزینه و درآمد زا به شمار می رود. این نوع از تبلیغات در بسیاری از کشور های خارجی هم رواج یافته است و از کشور ایران صادر می گردند.

قیمت حوله تبلیغاتی
تولید کنندگان ایرانی حوله های تبلیغاتی را با حداقل سود به فروش می رسانند پس نگران هزینه های این روش تبلیغاتی نباشید و به راحتی و با اطمینان محصول مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید تا هم اکنون که بازار های شب عید شلوغ است محصول و برند خود را تبلیغ نمایید و همیشه و همه جا دیده شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چاپ لوگو روی حوله

مرکز تولید حوله تبلیغاتی ارزان

تولید حوله تبلیغاتی ارزان به صورت عمده در فروشگاه حوله زرین ساپ انجام می شود. …