آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی

قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی

قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی شهر تبریز می باشد که مجموعه زرین ساپ عهده دار شده است. تولید انواع حوله سفارشی فقط و فقط تسط مجموعه زرین ساپ صورت می گیرد. حوله های سفارشی در بسیاری از مدل ها تولید و به صورت عمده پخش می گردد.

قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی

قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی

تولید انواع حوله های تبلیغاتی در مدل ها مختلف به صورت تبلیغاتی توسط مجموعه زرین ساپ صورت می گیرد. حوله های تبلیغاتی در انواع مدل ها تولید می گردند و محدود به یک نوع نمی باشند. این نوع از حوله ها را می توانید در طرح و رنگ انتخابی خود ثبت سفارش نمایید تا در اسرع وقت برای شما عزیزان تولید و ارسال گردد.

قطب تولید انواع حوله سفارشی تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی بهتر است در رنگ های تیره و جذابی همچون: مشکی، آبی، سرخابی، قرمز و…. تهیه شوند تا نظر مثبت مشتریان را به خود جلب نمایند و بیشتر در معرض دید افراد قرار گیرند و باعث افزایش فروش محصول شما عزیزان شوند.

چاپ تبلیغات بر روی حوله با نازلترین قیمت ها

چاپ تبلیغات بر روی حوله با نازلترین قیمت ها

امروزه شیوه های نوینی برای تبلیغات ایجاد شده اند که حوله های تبلیغاتی یکی از این روش ها می باشد. حوله های تبلیغاتی حدودا چندین سال است که وارد بازار داغ رقابتی کانون های تبلیغاتی شده است و خوشبختانه از توجه قابل قبولی بهره مند شده است.

چاپ تبلیغات بر روی حوله با نازلترین قیمت ها

این نوع از تبلیغات را می توانید به صورت بردردار بر روی حوله ها چاپ نمایید. از آنجا که حوله یکی از محصولات پر فروش و پر تقاضا می باشد و همچنین دائما در حال استفاده می باشد چاپ تبلیغات بر روی آن بسیار سودمندانه بوده است.

خرید حوله تبلیغاتی از کارخانه تولیدی

خرید حوله تبلیغاتی از کارخانه تولیدی

حوله های تبلیغاتی باید بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی خریداری شوند. زرین ساپ با ارائه سایت های اینترنتی پلی میان خریداران و تولید کنندگان ایجاد نموده است تا محصولات مورد نیازتان را در کوتاه ترین مدت زمان برای شما عزیزان تولید و ارسال نماییم.

خرید حوله تبلیغاتی از کارخانه تولیدی

خرید حوله تبلیغاتی از کارخانه تولیدی با قیمت های ارزان و مناسب تر از خرید های با واسطه صورت می گیرد. با ورود به این سایت اینترنتی به صورت مستقیم با کارخانه و عوامل آن در ارتباط خواهید بود.

انواع حوله های تبلیغاتی ارزان

انواع حوله های تبلیغاتی ارزان

حوله های تبلیغاتی در مدل های بی شماری موجود می باشند و وابسته به بودجه خریدار و برند داران انتخاب می گردند. حوله های تن پوش تبلیغاتی از قیمت خرید بیشتری به نسبت سایر حوله های تبلیغاتی برخوردار می باشند.

انواع حوله های تبلیغاتی ارزان

از جمله انواع حوله ها تبلیغاتی ارزان و سودمندانه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. حوله دستی تبلیغاتی
  2. حوله استخری تبلیغاتی
  3. حوله حمامی تبلیغاتی
  4. حوله هتلی تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی در بسیاری از مدل ها و رنگ ها موجود می باشند که ۴ مورد ذکر شده در بند بالا از پر فروش ترین ها می باشد.

نحوه شستشو حوله ها

نحوه شستشو حوله ها

حوله ها از مهمترین محصولاتی هستند که همه روزه با آن ها سر و کله داریم. شستن حوله ها و نحوه خشک کردن آن ها بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. حوله ها را باید با دمای آب بالای ۴۰ درجه شست و از مواد شستشو مایع استفاده نمود.

بهترین نحوه خشک کردن حوله ها قرار دادن حوله در مقابل مستقیم نور آفتاب می باشد. در هتل ها حوله ها را درون دستگاه حوله خشک کن خشک می نمایند تا سریع تر خشک گردد و ضد عفونی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی در تبریز توانسته …