آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / کارخانه تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی

کارخانه تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی

کارخانه تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی توانسته با ارائه بهترین محصولات حوله ای و نوین ترین روش تبلیغاتی سودآور ترین روش تبلیغ را برای تاجران و صاحبان برند تولید و عرضه نماید. این نوع از حوله ها در قیمت های ارزان تر نسبت به سایر مدل ها به فروش می رسند.

کارخانه تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی

کارخانه تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی

تولید حوله تبلیغاتی در بسیاری از مدل ها انجام می شود. این نوع از حوله ها در نوع چاپی بسیار پر طرفدار تر از سایر مدل های چاپی می باشند. زرین ساپ با دارا بودن بهترین دستگاه های بافت و چاپ توانسته سفارش بسیاری از مشتریان را از سراسر کشور به طور نامحدود دریافت و در مدت زمان کوتاه به فروش برساند.

مرکز خرید حوله تبلیغاتی چاپی

مرکز خرید حوله تبلیغاتی چاپی

مرکز خرید حوله تبلیغاتی چاپی که فروشگاه های آنلاین نام دارند فعالیت خود را تنها به صورت اینترنتی انجام می دهند. زرین ساپ فروشگاه های اینترنتی عرضه کرده است تا برند داران بتوانند محصول خود را با کمترین هزینه ها تبلیغ نمایند و فروش خود را چندین برابر کنند.

 

خرید حوله تبلیغاتی چاپی در تبریز

خرید حوله تبلیغاتی چاپی در تبریز

تولیدی حوله تبلیغاتی چاپی و سایر مدل های چاپی در شهر تبریز به طور گسترده ای از چندین دهه قبل فعالیت خود را آغاز و محصولات تولید شده خود را به کلیه مناطق کشور ارسال می نمایند.خرید حوله تبلیغاتی تنها در این سایت اینترنتی که از خدمات ویژه برخوردار می باشد صورت می گیرد. هر آنچه که می خواهید را با قیمت های ارزان ما ارائه می دهیم.

چاپ تبلیغات روی حوله

چاپ تبلیغات روی حوله

گروه صنعتی زرین ساپ مفتخر است به عنوان تنها کارخانه در صنعت حوله بافی که تمام مراحل تولید را در خود مجموعه به انجام می‌رساند؛ محصول نهایی خود را با کیفیت بی نظیر و قابل رقابت با محصولات برتر دنیا تحت برند زرین ساپ عرضه نماید. بی‌شک این امر تصادفی نبوده بلکه تلاش و فعالیت بی‌وقفه طراحان، متخصصان و توانگران در این صنعت را به نمایش می‌گذارد.

این شرکت با به کار گماری عاملین پخش و استفاده از دانش کارشناسان متخصص و اکیپ های فعال  در بخش اجرائی کارخانه جات زرین ساپ ،  توانسته است حوله های تبلیغاتی را در سراسر ایران و دنیا به صورت عمده پخش نماید و امید است تا با استقبال تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی بتوانیم نامی نیک در صنعت تولید حوله تبلیغاتی در کشور به ثبت رسانیم.

تولید حوله های تبلیغاتی زرین ساپ

تولید حوله های تبلیغاتی زرین ساپ

ایران در تولید حوله تبلیغاتی بسیار موفق تر از قبل عمل می کند و طی دو دهه گذشته، به ثمرات خوبی در بازار حوله دست یافته است. این اتفاقات خوب، نوید یک حضور موفق در بازار بین المللی را می دهند. در واقع این اتفاق هم اکنون نیز رخ داده است؛ بطوری که شهر تبریز توانسته محصولات خود را به کشورهای همسایه عرضه کند و فروش حوله تبلیغاتی ایران به کشورهای عربی را استارت بزند. استقبال خریداران از حوله تبریز نیز در نوع خود بی نظیر بوده و انتظار می رود روز به روز بر آمار خرید حوله تبلیغاتی از سمت آنها نیز افزوده شود.

صادرات حوله

صادرات حوله

گفتنی است مشتریان و صاحبان برند ایرانی و خارجی که برای خرید و سفارش حوله تبلیغاتی، این مجموعه را به عنوان مرکز تولیدی انتخاب می کنند در صدد آن هستند که طرح های دلخواه خود را بر روی حوله انتخابی به صورت چاپی و دوخت حک کنند.

انواع حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی

حوله تبلیغاتی که یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می رود دارای انواع مختلفی می باشد.

از جمله انواع حوله تبلیغاتی:

  • حوله تبلیغاتی هتلی
  • حوله تبلیغاتی استخری
  • حوله تبلیغاتی دستی
  • حوله تبلیغاتی حمامی
  • حوله تبلیغاتی ابعادی
  • و غیره…

در این بین حوله های استخری و دستی به دلیل مصرف بالا بسیار سودآور تر و مناسب جهت تبلیغ هستند.

 

 

ویژگی حوله های تبلیغاتی زرین ساپ

ویژگی حوله های تبلیغاتی زرین ساپ

تولیدی حوله تبلیغاتی با کیفیت زرین ساپ برای تبلیغات، انتخاب هوشمندانه و کارآمدی می باشد و به همین سبب توجه مشتریان زیادی به این موضوع جلب است و مشتریان زیادی متقاضی خرید انواع حوله های تبلیغاتی می باشند. حوله های تبیلغاتی در نوع دستی و استخری بسیار پر کاربرد و پر مصرف می باشند. از این رو اغلب برای سفارش حوله های تبلیغاتی این دو مدل را انتخاب می نمایند.حوله های تبلیغاتی روش تولیدشان با سایر حوله ها متفاوت تر می باشد. این گونه از حوله ها با دستگاه های خاص و جدا از سایر دستگاه های بافت حوله تولید می شوند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید و سفارش حوله تبلیغاتی در تبریز توانسته …