آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

خرید و سفارش حوله تبلیغاتی را از ما بخواهید تا بهترین ها را داشته باشید. این نوع از حوله ها بهترین نوع روش های تبلیغاتی را برای شما به ارمغان می آورد که بسیار سودمند و درآمد زا می باشد. حوله های تبلیغاتی از قیمت های ارزان و بسیار مناسب برخوردار می باشند.

تولید کننده انواع حوله های تبلیغاتی

این نوع از حوله ها در انواع مدل های حوله ای موجود می باشند و می توان تمام برند ها و تبلیغات را بر روی حوله ها چاپ نمود. از روش های چاپی پر فروش و پر تقاضا می توان به روش چاپی و بردردار اشاره نمود که بسیار مورد پسند و مشتری زا می باشد.

خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

حوله های تبلیغاتی در بسیاری از طرح ها و رنگ ها موجود می باشد که بسته به رنگی که دارند قیمت های مختلفی دارند و حوله های تبلیغاتی با رنگ روشن ارزان تر از حوله های تبلیغاتی با رنگ تیره هستند.

خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

خرید  حوله تبلیغاتی رنگ روشن

کمپانی هایی که در تبریز فعالیت می کنند روز عید اقدام به پخش حوله تبلیغاتی می کنند و برای خرید تعداد بالا از قیمت های عمده استفاده می کنند.
یک نوع دیگر حوله، حوله آشپزخانه است که برای خشک کردن ظروف و سطوح اشپزخانه به کار می رود. این حوله ها سایزشان اندازه حوله دست و صورت و یا کمی کوچکتر از آنست و جنسشان نرم تر و ناز تر از حوله حمام است.

خرید و سفارش حوله تبلیغاتی

باید این حوله ها را بعد از هر بار استفاده شست و خشک کرد زیرا در صورت مرطوب بودن حوله جایگاه رشد باکتری ها و قارچ های بیماری زا می شود و می تواند این عوامل بیماری زا را به ظروف انتقال دهد و انسان با استفاده آنها بیمار خواهد شد. حوله هایی که شرکت های تبلیغاتی به صورت تعداد بالا خریداری می کنند به شکلی است که آرم شرکت مذکور هم در حاشیه حوله نوشته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی چیست

تولیدی حوله تبلیغاتی

تولیدی حوله تبلیغاتی زرین ساپ  با استفاده ازشیوه های عالی به تولید انواع حوله های …