آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / مرکز خرید و فروش انواع حوله تبلیغاتی

مرکز خرید و فروش انواع حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی  در ایران با کیفیت،قیمت و اندازه های متفاوت عرضه میشوند. برای استفاده از هر نوع از این حوله ها دست مدیران شرکت ها باز است و میتوانند از حوله های تبلیغاتی استفاده کنند.
جهت تبلیغ یک محصول و برند از حوله های تبلیغاتی استفاده می شود. این نوع از حوله ها به عنوان یک اشانتیون در غالب یک تبلیغ مادام العمر به مشتریان هدیه داده میشود.
این نوع از حوله ها دارای تنواع بالایی هستند ولی بیشتر به دلیل مصرف بالا و کاربردی بودن دو نوع دستی و استخری این نوع حوله ها به سفارش می رسند.

انواع حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی

  • حوله هتلی تبلیغاتی
  • حوله دستی تبلیغاتی
  • حوله حمامی تبلیغاتی
  • حوله استخری تبلیغاتی
  • حوله تن پوش تبلیغاتی
  • حوله تبلیغاتی تک رنگ(ساده)
  • حوله تبلیغاتی بردر دار

انواع حوله تبلیغاتی

برند های تولید حوله تبلیغاتی در ایران

متاسفانه برندها و نام های تجاری که در ایران در زمینه های تولید انواع حوله تبلیغاتی فعالیت دارند،تعدادی اندک می باشد،اما همین تعداد اندک تا به حال توانسته اند به تنهایی بازار کل ایران را به دست خود بگیرند. موفقیت آنها تنها در تولید محصولی با کیفیت بالا نبوده و از بزرگترین عوامل موفقیت آنها رعایت استانداردهای بین المللی لازم برای تولید حوله های تبلیغاتی که از دلایل موفقیت آنها می باشد.ولی در دنیای امروز و اللخصوص بازار های بین المللی همه چیز منتهی به محصول با کیفیت و استاندارد های جهانی نمیشود. در حقیقت آنها با شیوه هایی از قبیل فروش نمایندگی حوله های تبلیغاتی در کشور،فروش اینترنتی حوله ها و… در تمام نقاط کشورحضور مستمر دارند و این باعث میشود تا خریداران با خیال راحت به آنها اعتماد داشته باشند و و بدون استرس شروع به همکاری با آنان بکنند.
تامین همه نیاز های یک منطقه به نوعی از محصولات به صورت کامل نیز جزو رموز موفقیت یک نام تجاری به حساب می آید. درتولیدحوله های تبلیغاتی، برندهای برزگ ،از تنواع بالای حوله های تبلیغاتی استفاده میکنند تا خریداران در زمان خرید و بررسی، در انتخاب مدل،طرح و رنگ دچار محدودیت تنوع نباشند.
در واقع حوله هایی که توسط این شرکت ها تولید می شود، شامل بیشترین مدل ها از نظر تنوع در رنگ ها و طراحی مدل های زیبا هستند و مشتریان از بابت انتخاب محصول مورد نظرشان خیال راحتی دارند که در این خرید بهترین گزینه ی موجود را انتخاب کرده اند و همان محصولی نصیبشان خواهد شد که در نظر داشتند.

حوله های تبلیغاتی گرم و سرد

یکی از خدمات ویژه در اکثر ایرلاین های فرست کلاس در دنیا اهدای حوله گرم یا سرد تبلیغاتی می باشد، که برای نظافت و تمیزی و یا کنترل دمای پوست بدن است. و البته فراموش نکنیم که این حوله های تبلیغاتی در اماکن مختلف کاربردهای متفاوتی دارد، برای مثال دربرخی از پیرایشگاه ها برای راحتی در اصلاح صورت از حوله های تبلیغاتی گرم استفاده می کنند.

انواع حوله تبلیغاتی

تاریخچه حوله های گرم و سرد

یکی از سنتهای کهن و یکی از آیین های میزبانی در کشور ژاپن حوله گرمبوده و هست. امروزه نیز در رستورانهای و غذاخوری های ژاپنی در سرتاسر جهان قبل از آوردن غذا از حوله مرطوب یا همان حوله گرم در اختیار مشتری قرار داده میشود. از حوله گرم در زمستان و از حوله سرد در تابستان استفاده میشود. افراد ازحوله های تبلیغاتی استفاده میکنند تا حس خنکی دلنشینی به پوست خود ببخشند و در بیشتر سالنهای زیبایی و برخی از دندانپزشکی ها برای تسکین درد دندان بعد از عمل جراحی و یا ترمیم دندان استفاده میشود. در رستوران های اروپایی یا غذاخوری های ایالت متحده آمریکا حوله های تبلیغاتی از دستگاه های مخصوص برای استفاده از حوله تبلیغاتی گرم قرار داده شده است، که در درون خود حوله های تبلیغاتی مخصوص همان رستوران را با بخار آب حرارت میدهند و سپس مصرف کنندگان می توانند از آن استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش حوله تبلیغاتی

سفارش حوله تبلیغاتی با کیفیت و درجه یک

سفارش حوله تبلیغاتی با کیفیت و درجه یک در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. …