آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / مرکز تولید حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز تولید حوله تبلیغاتی ارزان

تولید حوله تبلیغاتی ارزان به صورت عمده در فروشگاه حوله زرین ساپ انجام می شود. حوله اصولا کالای بادوم و مفیدی است که چندین سال برای شما باقی می ماند. حتی زمانی که عمر حوله تمامی می شود، برای مصارف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید حوله تبلیغاتی

تولید حوله تبلیغاتی

زرین ساپ با تولید انواع حوله در طرح ها و مدل های مختلف و رنگبندی متنوع ،با کیفیت عالی، قیمتی مناسب، با دوام و پرکاربرد شما را در امر تبلیغاتی مفید در جهت رسیدن به چشم اندازتان کمک میکند .شما میتوانید به راحتی حوله ی مورد نظرتان را در ابعاد و رنگ بندی اختصاصی یا رنگ سازمانی خودتان سفارش دهید تا برند تجاری شما برروی آن حک گردد .

مرکز تولید حوله تبلیغاتی ارزان

مرکز تولید حوله تبلیغاتی ارزان

اگر دقت کرده باشید بسیاری از هدایای تبلیغاتی موجود و معمول برای محیط زیست پر خطر هستند، چرا که اکثر هدایا از جنس پلاستیک، پلیمر، کاغذ و یا چوب درست شده اند و اینگونه اقلام یا تجزیه پذیر نیستند یا باعث قطع درختان می شوند.به جرات میتوان گفت که حوله تبلیغاتی یکی از هدایایی است که کاملاً دوستدار محیط زیست می باشد به طوری که حوله با جنس ۱۰۰% پنبه هیچ آسیبی به محیط زیست و بدن انسان وارد نمیکند.

تولید حوله تبلیغاتی با چاپ لوگو

تولید حوله تبلیغاتی با چاپ لوگو

گروه تولیدی زرین ساپ با دریافت نشان و برند و یا لوگوی اداری و تجاری شما مرکز سفارش دهنده ای که قصد مطرح نمودن حوزه فعالیت خود را دارید می توانید با ثبت سفارش تولید و فروش حوله تبلیغاتی ، در اسرع وقت و با استفاده از موثرترین روش های تبلیغ که بازدهی پیام تبلیغاتی شما را چندین برابر می نماید به اهداف تبلیغاتی خود برسید.

قطب فروش حوله تبلیغاتی

قطب فروش حوله تبلیغاتی

فروش حوله تبلیغاتی زرین ساپ در تمامی بازه های زمانی از رونق خوبی برخوردار می باشد و این انتظار قابل پیش بینی است که با روئیت کیفیت برتر و پی بردن به ویژگی ها و اثر گذاری مثبت و طول عمر بالای حوله تبلیغاتی می توان این گونه نتیجه گیری نمود که خط تولید این مجموعه همواره در وضعیت اکتیو و فعال قرار داشته و بازار اقتصادی خوبی را به خود اختصاص داده است.

کاربرد حوله تبلیغاتی

کاربرد حوله تبلیغاتی

با چاپ تبلیغات روی حوله می توان تا چندسال بعد از توزیع آن، به صورت وسیع دیده شد. حوله های تبلیغاتی در مجموعه های مختلفی مانند هتل ها، تعمیرگاه ها، رستوران ها، ورزشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. این یک راهکار خیلی خوب و کم هزینه برای تبلیغ برند شما به صورت سراسری است.

انواع چاپ روی حوله

انواع چاپ روی حوله

چاپ لوگو روی حوله متفاوت است و برای اینکه برند تجاری و یا اداری و عنوانی که معرف حوزه کاری شما می باشد روی حوله نشانده یا به اصطلاح چاپ شود، چند روش وجود دارد:

  • در یکی از روش ها لوگوی شما روی خاب حوله چاپ می شود که به اصطلاح “بافت روی حوله” می گویند.
  • در روش دیگر برند شما در بردر که قسمتی از انتهای حوله است که به صورت پارچه ای بافته شده است(Border)، چاپ می شود که به اصطلاح “بافت روی بردر” نامیده می شود.
  • در روش سوم هر دونوع چاپ یعنی هم بافت روی حوله و هم بافت روی بردر اجرا می گردد. در روشی دیگر برند شما روی حوله چاپ سیلک می شود و به صورت گلدوزی انجام می شود. در این روش معمولا حوله باید سفید باشد.که برای مصارف هتلی و سالن های زیبایی مورد استفاده قرار میگرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی چیست

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی زرین ساپ که با دستگاه های پیشرفته تولید می شود و از …