آراد برندینگ
خانه / حوله پالتویی / قیمت تولید حوله تن پوش تبریز

قیمت تولید حوله تن پوش تبریز

مرکز تولید حوله تن پوش زرین ساپ با لحاظ نمودن و اعمال سلیقه عمومیت افراد مصرف کننده ، حوله های تن پوش خود را که مطابق با استاندارد های تولید و طراحی آن متناسب با آناتومی بدن انسان بوده را به خط تولید رسانده و در بازارهای جهانی درخششی بی سابقه دارد.

تولیدی حوله تن پوش

تولیدی حوله تن پوش

حوله لباسی یا تن پوش از وسایل شخصی است که لازم است به طور مرتب شستشو شود. اگر حوله از جنس بی کیفیتی باشد؛ پس از چند بار شستشو پوسیده شده و دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین باید به هنگام خرید حوله، به جنس و برند آن توجه داشته باشید. جنس حوله لباسی یک فاکتور مهم در انتخاب آن است و باید به گونه‌ای باشد که به پوستتان آسیبی نرساند


قیمت تولید حوله تن پوش تبریز

 قیمت تولید حوله تن پوش تبریز

پنبه یکی از الیاف مرسوم تولید حوله لباسی، حوله تن پوش و حوله استخری است که آب را به خوبی جذب می‌کند. حوله‌هایی که از الیافی همچون پنبه ساخته می‌شوند، هنگام شستشو زبر و کهنه نخواهند شد. این مشخصه ها و جنس حوله تن پوشی که توسط کارخانه زرین ساپ تولید شده است همگی درتعیین قیمت حوله تن پوش نقش تاثیر گذاری دارد.
تولیدی حوله تن پوش تبریز

 تولیدی حوله تن پوش تبریز

 حوله های تن پوشی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید دارای سایز و اندازه مناسبی می باشند و اغلب تا زانو، حوله تن پوش تمام قد و حوله تن پوش بالای زانو اندازه های موجود این حوله هستند. که نوع تمام قد آن بیش ترین طرفدار را دارد و پر فروش ترین نوع می باشد.این حوله ها با وجود پوش کلاه و کمربند بیشترین کارایی را برای فرد دارند.خرید عمده حوله پالتویی در تبریز را به آسان ترین روش با ما تجربه نمایید.


تولید کننده حوله تن پوش

 تولید کننده حوله تن پوش

همانطور که ذکر شد جنس حوله لباسی در خرید آن نقش مهمی دارد. حوله تن پوش باید لطیف بوده و پوشیدن آن احساس خوشایندی به شما دهد. حوله های پنبه ای و لطیف به پوست آسیبی نمی‌رسانند. اگر حوله‌ای که استفاده می‌کنید پس از یک بار شستشو، زبر شود؛ نشان دهنده این است که از الیاف خوبی تهیه نشده است. بنابراین پیش از خرید، الیاف ساختاری آن را باید به دقت، بررسی نمایید. نوع الیاف به کار رفته در تولید حوله تن پوش در کیفیت و قیمت آن تاثیر زیادی دارد.


حوله پالتویی سایز بزرگ

حوله پالتویی سایز بزرگ

این حوله ها اغلب برای تمامی افراد با هر پیکربندی مناسب می باشد و به نوعی می توان گفت فری سایز می باشند. این حوله ها اغلب در مدل های ساده و با یقه آرشال و به صورت کلاه دار و همراه با یک کمربند طراحی و دوخته شده و تمامی بدن را از سر تا پا می پوشانند.

ویژگی حوله تن پوش

ویژگی حوله تن پوش

حوله های تن پوش تولیدی گروه تولیدی زرین ساپ اغلب از نخ پنبه درجه یک تولید شده و دارای قدرت جذب آب بالایی نیز می باشند. طراحی این نوع از حوله ها اغلب به صورت دوروآبگیر بوده یعنی از هر دو طرف و هر دو رویه آن می توان برای خشک کردن بدن استفاده نمود.جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله سر

قیمت حوله سر

قیمت حوله سر زرین ساپ نسبت به برند های دیگر ایرانی و خارجی بسیار مناسب …