آراد برندینگ
خانه / حوله تن پوش / فروش حوله تن پوش با قیمت مناسب

فروش حوله تن پوش با قیمت مناسب

شرایط فروش حوله تن پوش در مجموعه بزرگ تولیدی حوله زرین ساپ با تخفیف ها و آفر های باورنکردنی برای خرید عمومیت افراد و تجار در سراسر دنیا فراهم شده است.

تولید کننده حوله تن پوش

تولید کننده حوله تن پوش

حوله لباسی یا تن پوش از وسایل شخصی است که لازم است به طور مرتب شستشو شود. اگر حوله از جنس بی کیفیتی باشد؛ پس از چند بار شستشو پوسیده شده و دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین باید به هنگام خرید حوله، به جنس و برند آن توجه داشته باشید. جنس حوله لباسی یک فاکتور مهم در انتخاب آن است و باید به گونه‌ای باشد که به پوستتان آسیبی نرساند. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به آن‌ها یک حوله تن پوش خوب و باکیفیت، تهیه کنید.

فروش حوله تن پوش با قیمت مناسب

فروش حوله تن پوش با قیمت مناسب

حوله تن پوش باید لطیف بوده و پوشیدن آن احساس خوشایندی به شما دهد. حوله های پنبه ای و لطیف به پوست آسیبی نمی‌رسانند. اگر حوله‌ای که استفاده می‌کنید پس از یک بار شستشو، زبر شود؛ نشان دهنده این است که از الیاف خوبی تهیه نشده است. بنابراین پیش از خرید، الیاف ساختاری آن را باید به دقت، بررسی نمایید. نوع الیاف به کار رفته در تولید حوله تن پوش در کیفیت و قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

فروش حوله تن پوش در انواع سایز بندی

فروش حوله تن پوش در انواع سایز بندی

حوله های تن پوش از نوع های مختلفی تشکیل شده است، که بر اساس نوع محیط و نوع استفاده شما متفاوت است. به طور کلی انواع حوله تن پوش به دو قسمت رو زانو و تمام قد تقسیم می شود. نوع رو زانو که برای افرادی مناسب است که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند این حوله ها تا بالای زانو فرد می رسند.
حوله تمام قد حوله ای است که تا مچ پا و دست می رسد که این حوله وزن بیشتری نسبت به حوله رو زانو دارد. این حوله مخصوص مناطق سردسیر است.


وزن حوله تن پوش

وزن حوله تن پوش

حوله های تن پوش بسته به نوع استفاده فرد متفاوت است. این تفاوت شما قیمت و نوع حوله می شود. زمانی که شما قصد دارید یک حوله را خریداری کنید. ابتدا باید به وزن حوله توجه کنید، وزن یکی از عامل هایی است که تاثیر مستقیم بر کارکرد و قیمت حوله می گذارد. به عبارتی دیگر هرچه وزن حوله بالاتر رود، قابلیت جذب و پرز های حوله بیشتر می شود. همچنین این افزایش وزن قیمت حوله را نیز بالا خواهد برد. و هر چقدر که وزن حوله کمتر باشد، قیمت حوله کمتر و قابلیت جذب حوله پایین تر می آید.

جنس حوله های تن پوش

جنس حوله های تن پوش

زمانی که قصد خرید یک حوله  را دارید، باید به جنس حوله تن پوش توجه زیادی کنید. حوله یکی از مهمترین لباس هایی است که هر فرد استفاده می کند. چرا که حوله  ارتباط مستقیم با بدن انسان دارد و اگر کیفیت حوله نامناسب باشد بیماری های پوستی زیادی وارد بدن انسان میشود. پس در هنگام خرید حوله از جنس آن مطمئن شوید. حوله های تن پوش از انواع مختلفی ساخته می شود که به طور کلی می توان گفت؛  پنبه ای، پنبه ارگانیک، ابریشم، پشم مصنوعی، پشم ارگانیک، بامبو، میکروفیبر و نایلونی ساخته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مارک حوله تن پوش

بهترین مارک حوله تن پوش

زرین ساپ به عنوان تولید کننده بهترین مارک حوله تن پوش و سایر محصولات حوله …