آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / سفارش حوله تبلیغاتی با قیمت ارزان

سفارش حوله تبلیغاتی با قیمت ارزان

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با پذیرش سفارش حوله تبلیغاتی در تیراژهای بالا توانایی این امر را دارد تا با استفاده آخر ین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا به عنوان یک مرکز فعال تولید کننده حوله تبلیغاتی شناخته شود.

سفارش حوله تبلیغاتی

سفارش حوله تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی نامناسب و بی کیفیت بیش از آنکه به اعتبار و مطرح شدن یک برند کمک کند بیشتر منجر به آسیب رساندن به آن برند خواهد شد . انتخاب حوله به عنوان یک هدیه تبلیغاتی یک انتخاب هوشمندانه است. استفاده از حوله های با کیفیت و کاربردی به سادگی موجب می شود که برند شما بار ها در طول روز در معرض دید مصرف کنندگان قرار بگیرد.

سفارش حوله تبلیغاتی با قیمت ارزان

سفارش حوله تبلیغاتی با قیمت ارزان

حوله های تبلیغاتی معمولا به صورت حوله دورونخ و یا یک رو مخمل تولید میشود . از لحاظ دوام و کیفیت و همچنین آبگیر بودن حوله ، حوله های تبلیغاتی دو رو نخ بهتر هستند و قیمت مناسب تری نیز دارند ولی در مقابل حوله های مخملی زیبا ترند ولی آبگیری کمتری نسبت به حوله های دو رو نخ داشته و سریعتر کیفیت خود را از دست میدهند.

قیمت تولید حوله تبلیغاتی

قیمت تولید حوله تبلیغاتی

بدیهی است که قیمت حوله تبلیغاتی تحت تأثیر عوامل زیادی قرار می‌گیرد و متأثر از آن‌ها کم یا زیاد می‌شود. برخی عوامل تأثیرگذار همچون کیفیت چاپ یا بافت، تنوع رنگ، وزن، نوع نخ، نوع گلدوزی شرکت و کشور تولیدکننده وغیره بسیار مهم هستند. بنابراین معرفی یک نرخ واحد جهت تنوع بالای حوله‌های تبلیغاتی غیر حرفه‌ای است.

تولید حوله تبلیغاتی با کیفیت

تولید حوله تبلیغاتی با کیفیت

از لحاظ دوام و کیفیت و همچنین آبگیر بودن حوله ، حوله های تبلیغاتی دو رو نخ بهتر هستند و قیمت مناسب تری نیز دارند ولی در مقابل حوله های مخملی زیبا ترند ولی آبگیری کمتری نسبت به حوله های دو رو نخ داشته و سریعتر کیفیت خود را از دست میدهند.

تولید کننده حوله تبلیغاتی درجه یک

تولید کننده حوله تبلیغاتی درجه یک

چاپ روی حوله یکی از انواع چاپ های روی پارچه محسوب می گردد . پیشرفت های روز افزون و گسترده صنعت چاپ در سراسر جهان از جمله ایران توانسته است روز به روز متد ها و ایده های چاپ در حیطه های مختلف از جمله حوله را به فعالان در این زمینه عرضه نموده و عامل اصلی ایجاد طرح و خلاقیت های جدید در این صنعت باشد

تولید حوله تبلیغاتی نانو

تولید حوله تبلیغاتی نانو

با سفارش حوله تبلیغاتی از مجموعه زرین ساپ می توان باهزینه کمی بیشتر تبلیغات خود را ماندگار تر و موثر تر کرد. برای این کار نیاز به استفاده از حوله های تولید شده با جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا به صورت آنتی باکتریال و نانو است، این نوع از حوله ها به دلیل بو نگرفتن زودهنگام، جزو بهترین حوله ها به حساب می آیند. یا اینکه می توان از حوله هایی با الیاف ویژه استفاده کرد که قدرت جذب بالایی دارند و به عنوان یک وسیله کاربردی در باشگاهها و استخر ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید حوله تبلیغاتی در سایزهای مختلف

تولید حوله تبلیغاتی در سایزهای مختلف

چاپ لوگو روی حوله، معمولاً روی حوله‌های دستی از رونق خوبی برخوردار است و امکان تولید آن در سایزهای متنوع امکان پذیر است. چاپ حوله تبلیغاتی در نمونه حوله‌های پالتویی و حمام نیز در بازار از رواج خوبی بهره مند است و بسیاری از شرکت‌ها تمایل دارند، از این نمونه‌ها جهت چاپ روی حوله استفاده کنند. تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ تبریز در سایزهای متنوعی به بازار عرضه می‌شود. اما نوع دیگری از دسته‌بندی نیز وجود دارد که بر اساس محل قرارگیری لوگو یا آرم روی حوله انجام می‌شود

چاپ روی حوله

چاپ روی حوله

عوامل متعدی بر روی قیمت حوله های تبلیغاتی اثر گذار است. از کیفیت حوله مورد استفاده (که تحت تاثیر الیاف استفاده شده است ) که بگذریم عواملی همچون نحوه چاپ تبلیغات بر روی حوله مانند :بافت بر روی حوله(بر روی خود حوله ، بر روی بردر (یا همان حاشیه) حوله و یا چاپ بر روی هر دو مورد)

  • گلدوزی
  • چاپ رنگی

 یکی از عوامل موثر بر قیمت تمام شده است. که هرکدام دارای مزایا و گاهی معایب برای کاربرد خاص می باشند که با استفاده از مشورت افراد متخصص می توانید بهترین گزینه را با بهترین قیمت برای کاربرد مورد نظر خود بیابیدعلاوه بر موارد ذکر شده سایز حوله تولید شده برای مثال حوله دستی و یا حوله تبلیغاتی بزرگسال از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده محصول می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی حوله تن پوش زرین ساپ

تولیدی حوله تن پوش زرین ساپ

تولیدی حوله تن پوش زرین ساپ در نظر دارد که در کشور با بهترین فعالیت …