آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان تولید کننده حوله تبلیغاتی ارزان و مطابق با انواع سلایق این توانمندی را دارد تا متناسب با سفارش مشتری و با دریافت نکته نظرات آنان حوله های تبلیغاتی آنان را بافت نموده و یک حوله ایده آل وشیک را تقدیم حضورآنان نماید.

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی

متقاضی خرید گرامی که قصد دارید عنوان تجاری و برند خود و حوزه فعالیت خود در افکار عمومی ماندگاری بالایی داشته باشد و بازدهی پیام تبلیغاتی شما چندین برابر شود پیشنهاد ما به شما سفارش حوله های تبلیغاتی از مجموعه زرین ساپ می باشد.این اطمینان به شما داده می شود تا با اهدای این هدیه تبلیغاتی همواره یک کالای ماندگار و پرمصرف را با قابلیت استفاده فراوان به مخاطبین و مشتریان خود هدیه می دهید.

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ

حوله های تبلیغاتی مسیری بسیار عالی در جهت افزایش مشتری می باشند. زمانی که حوله های تبلیغاتی یک کسب و کار در جامعه و در دسترس عموم افراد قرار می گیرند، همیشه در ذهن مردم باقی خواهند ماند و نتیجه این است که احتمال خرید محصولات کسب و کار مربوطه را افزایش دهند. حوله های تبلیغاتی یک نوع بازاریابی ظریف و موثر می باشند بدون اینکه مشتری را تحت فشار برای خرید قرار دهند.

قیمت حوله تبلیغاتی با رنگرزی ثابت

قیمت حوله تبلیغاتی با رنگرزی ثابت

مرحله رنگرزی یکی از مراحل حساس و دقیق تولید حوله می باشد که باید با دقت فراوان صورت پذیرد. برای رنگرزی حوله تبلیغاتی از رنگ های ری اکتیو استفاده میشود. این رنگ ها از بهترین رنگ های موجود در بازار میباشد و از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به مرور زمان و در اثر شستشو حوله ها رنگ خود را از دست نمیدهند.

چاپ لوگو روی حوله

چاپ لوگو روی حوله

گروه تولیدی زرین ساپ این امکان را برای انتخاب مشتری فراهم نموده تا لوگوی تصویری یا از لوگوی متنی ، متناسب با نوع فعالیت و علایق خود لوگوی مورد نظر را انتخاب کنند تا متصدیان اجرایی در کارخانه زرین ساپ از تکنیک هایی متناسب با فناوری های نوین روزو تحت تولید دستگاه های صنعتی پیشرفته استفاده نمایند و تا حد توان به لوگوی مورد نظر شما جلوه خاصی دهند. فرقی ندارد که از چه اصولی و کدام دسته بندی لوگو استفاده کنید مهم این است که این نماد فقط مخصوص شما باشدو مختص به برند شما باشد.

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

این محصول برای تمامی مشاغل قابل استفاده میباشد. حوله به دلیل استفاده زیاد در طول روز گزینه مناسبی برای تبلیغات میباشد. هر تبلیغی که بیشتر در معرض دید افراد باشد تاثیر بیشتری برای در ذهن ماندن تبلیغات دارد . برای طراحی این حوله در ابتدا طرح اولیه و لوگوی مربوطه برای مجموعه زرین ساپ ارسال میشود. طراحی اولیه با رنگ مورد نظر مشتری طراحی میشود. بر روی حوله ها هر اطلاعاتی از جمله شماره تلفن و نام محصول و غیره را میتوان بافت زد.

ویژگی حوله تبلیغاتی

ویژگی حوله تبلیغاتی

از لحاظ دوام و کیفیت و همچنین آبگیر بودن حوله ، حوله های تبلیغاتی دو رو نخ بهتر هستند و قیمت مناسب تری نیز دارند ولی در مقابل حوله های مخملی زیبا ترند ولی آبگیری کمتری نسبت به حوله های دو رو نخ داشته و سریعتر کیفیت خود را از دست میدهند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش حوله استخری

مرکز فروش حوله استخری

زرین ساپ به عنوان عرضه کننده محصولات حوله ای به فروش حوله استخری در انواع …