آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / تولید حوله دستی با آخرین فناوری ها

تولید حوله دستی با آخرین فناوری ها

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید حوله دستی با دارا بودن پتانسیل و ظرفیت تولید فراتر از انتظار و با هدف تامین حوله های مصرفی سازمان های حقیقی و حقوقی توانایی این امررا دارد تا به عنوان یک مرکز فعال معتبر تولیدی گامی بلند در راستای توسعه تولید داخلی نیز برداشته باشد.

کارخانه تولید حوله دستی

کارخانه تولید حوله دستی

کارخانه حوله دستی هتلی با نام تجاری زرین ساپ اقدام به تولید انواع حوله های دستی برای مصارف مختلف نموده است. لازم به توضیح می باشد که مواد و متریال اولیه تشکیل دهنده این نوع از حوله ها از نوع نخ پنبه ۱۰۰% بوده و دارای تارو پودی منسجم می باشد. لازم است این نکته را متذکر شد که انواع محصولات حوله ای این مجموعه دارای کیفیت تضمین شده می باشد.

تولید حوله دستی با آخرین فناوری ها

تولید حوله دستی  با آخرین فناوری ها

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با بهره گیری از آخرین و بروز ترین علوم و فنون روز دنیا، و با داشتن تجهیزات کارخانه ای پیشرفته و با نظارت کارشناسان حاضر در بخش امور فنی کارخانه تولیدی این توانمندی را دارد تا با بهره گیری از ایده های ناب و منحصر به فرد طراحان حوله دستی اقدام به تولید انبوه این محصولات نماید .

تولید حوله دستی تبلیغاتی

تولید حوله دستی تبلیغاتی

حوله های دستی به دلیل ابعاد کوچکی که دارند و به جهت اینکه فضای کمی را اشغال می کنند می توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب در آخر سال و یا سایربازه های زمانی به عنوان یک محصول و اشانتیون مناسب به جهت بازدهی فراگیر و ماندگاری طولانی مدت این محصول به افراد مختلف و نهادهای گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

تولید حوله دستی با قیمت مناسب

تولید حوله دستی با قیمت مناسب

گروه تولیدی زرین ساپ با درنظر گرفتن انواع توان های مالی و بودجه های متفاوت اقدام به تولید و فروش انواع حوله های دستی با قیمت هایی کمتر از عرف بازار نموده است . این اطمینان به شما داده می شود که با یک بار خرید از این مجموعه خرید های مجدد خود را نیز از این مجموعه انجام خواهید داد .تولید حوله دستی هتلی

تولید حوله دستی هتلی

حوله های دستی هتلی به جهت اینکه در تمامی هتل ها و مراکز اقامتی و یا سالن های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند میبایست دارای کیفیت و تراکم بافت بالا بوده و در اثر شست وشوی طولانی مدت آنها تغییری در ابعاد و اندازه و رنگ آنها دیده نمی شود. با توجه به این امر تولید حوله دستی همواره یکی از ضروری ترین و مهمترین عنصر تاثیر گذار در کیفیت ارائه خدمات هتلداری محسوب می شود.

انواع حوله های دستی

انواع حوله های دستی

کارخانه حوله دستی زرین ساپ با در نظر گرفتن تمامی سلایق و با لحاظ نمودن سفارش های فروش و تولید اقدام به تولید انواع حوله های دستی درابعاد و رنگ های مختلف جهت استفاده در اماکن مختلف نموده است که در زیر به انواع مختلف آنها اشاره ای کوچک شده است :

  • حوله دستی ورزشی
  • حوله دستی آشپزخانه
  • حوله دستی هتلی
  • حوله دستی آرایشگاهی
  • حوله دستی باشگاهی
  • و …

ویژگی و کاربرد حوله دستی

ویژگی و کاربرد حوله دستی

حوله های دستی زرین ساپ به جهت اینکه دارای سطح کیفی فوق العاده بالایی می باشد، دارای ضخامت و وزن بالایی نیز بوده و در اثر استفاده های مکرر تراکم بافت آنها از بین نرفته و کاربرد فراوانی در منازل و آشپزخانه ها داشته ونمونه سفید آن در هتل ها و سالن های زیبایی پرمصرف بوده و حتی به عنوان خشک کن ظروف نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی حوله تبلیغاتی

تولیدی حوله تبلیغاتی

تولیدی حوله تبلیغاتی زرین ساپ  با استفاده ازشیوه های عالی به تولید انواع حوله های …