آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / استعلام قیمت فروش حوله تبلیغاتی

استعلام قیمت فروش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی حوله زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با پذیرش سفارشات فروش حوله تبلیغاتی در تیراژهای درخواستی متقاضیان خرید ، نامی ماندگار در رسته تولید کنندگان محصولات حوله ای به ثبت رساند.

مرکز تولید حوله تبلیغاتی

مرکز تولید حوله تبلیغاتی

هر کسب‌وکار باید تلاش کند تا هدایای تبلیغاتی برای مشتریان دائمی ارائه دهد، زیرا این یکی از بهترین راه‌های رسیدن به مشتریان بیشتر است.استفاده از حوله های تبلیغاتی زرین ساپ نام برند شما را گسترش داده و باعث رونق بیشتر کسب و کار و شرکت شما شده و باعث موفقیت خواهند شد. یک راه برای حصول اطمینان از اینکه مشتریان کسب‌وکار شما را فراموش نخواهند کرد این است که به آنها یک هدیه صنفی سفارشی بدهید.پیشنهاد ما به شما استفاده از حوله های تبلیغاتی زرین ساپ می باشد.

استعلام قیمت فروش حوله تبلیغاتی

استعلام قیمت فروش حوله تبلیغاتی

عوامل متعدی بر روی قیمت حوله های تبلیغاتی اثر گذار است. از کیفیت حوله مورد استفاده (که تحت تاثیر الیاف استفاده شده است ) که بگذریم عواملی همچون نحوه چاپ تبلیغات بر روی حوله مانند :

  • بافت بر روی حوله(بر روی خود حوله ، بر روی بردر (یا همان حاشیه) حوله و یا چاپ بر روی هر دو مورد)
  • گلدوزی
  • چاپ رنگی

 یکی از عوامل موثر بر قیمت تمام شده است. که هرکدام دارای مزایا و گاهی معایب برای کاربرد خاص می باشند که با استفاده از مشورت افراد متخصص می توانید بهترین گزینه را با بهترین قیمت برای کاربرد مورد نظر خود بیابید. به علاوه بر موارد ذکر شده سایز حوله تولید شده برای مثال حوله دستی و یا حوله تبلیغاتی بزرگسال از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده محصول می باشد.

سفارش حوله تبلیغاتی زرین ساپ

سفارش حوله تبلیغاتی زرین ساپ

امروزه با توجه به رقابتی که بین برندهای تجاری و سازمانها وهولدینگ ها هست، تبلیغات ضروری ترین ملزوم برای بهتر دیده شدن است. راههای بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد ولی همه آنها دارای کارایی مدنظر مدیران نیست، یکی از مهمترین راههای تبلیغات استفاده از هدیه تبلیغاتی است.
 


فروش حوله تبلیغاتی ارزان

 فروش حوله تبلیغاتی ارزان

استفاده از آیتم‌های تبلیغاتی به طور موثر به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند. آنها می‌توانند برای ترویج یک کسب‌وکار و برای ارتباط با مصرف کنندگان و برای معرفی خدمات شرکت، استفاده شوند، اما با ارائه حوله تبلیغاتی زرین ساپ ، می توانید برند و حوزه فعالیت خود ار در افکار مخاطبین و مشتریان خود ماندگار سازید.


مرکز فروش حوله تبلیغاتی به صورت عمده

 مرکز فروش حوله تبلیغاتی به صورت عمده

با هدیه دادن چیزهای رایگان و مرغوب به مشتریانی که قبلا از این کسب‌وکار استفاده نکرده اند، آن‌ها را به عنوان محصولات با کیفیت که شرکت تولید کرده‌است، به رسمیت می‌شناسند. مشتریانی که قبلا هرگز با این کسب‌وکار آشنا نبوده و خرید نکرده اند، می‌توانند سفارش حوله تبلیغاتی خود را از طریق مجموعه زرین ساپ به سرانجام برسانند.


فروش حوله تبلیغاتی زرین ساپ

 فروش حوله تبلیغاتی زرین ساپ

این نوع حوله متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می‌شود و بسته به کاربرد حوله‌ها همچون حوله دستی و یا حوله استخری مورد استفاده قرار می‌گیرد. حوله تبلیغاتی می‌تواند لوگوی مورد نظر شما را بر روی حوله چاپ کرده و آن را متناسب با مشاغل مختلف طراحی کرد. از جمله مصارف حوله تبلیغاتی می‌توان به حوله‌های استخری اشاره کرد که با چاپ کردن نام مجموعه و یا لوگو به جذابیت هر چه بیشتر این حوله‌ها اضافه می‌شود.

فروش حوله تبلیغاتی با ماندگاری بالا

فروش حوله تبلیغاتی با ماندگاری بالا

حوله تبلیغاتی در مقایسه با هدایای تبلیغاتی دیگر مثل خودکار تبلیغاتی یا سررسید تبلیغاتی ویا موارد مشابه،بعد از یک مدت کوتاه استفاده توسط کاربر، از بین نمی رود و ماندگاری حوله تبلیغاتی بسیار بالاتر است و گاهی بیش از یک سال از یک حوله استفاده می شود و حتی بعد از اتمام زمان مناسب استفاده از حوله،در کاربردهای دیگری استفاده میشود.ویژگی های حوله تبلیغاتی

 ویژگی های حوله تبلیغاتی

اینکه انتخاب شما کدام یک از حوله‌ها باشد بستگی به توانایی مالی شما دارد و نحوه استفاده شما. در نتیجه، با توجه به قیمت هر کدام از حوله‌ها می‌توانید ویژگی‌های مطرح شده را کنار هم دیگر بگذارید و یک نوع را از انواع مختلف حوله را برای تبلیغات برند مرکز خود انتخاب کنید.گروه تولیدی زرین ساپ با به کارگیری به روزترین امکانات تولید حوله توانسته است امکان خرید حوله را برای شما راحت کرده و خیال شما را از کیفیت ارائه شده راحت کند .

دلیل استفاده از حوله در تبلیغات

دلیل استفاده از حوله در تبلیغات

انتخاب حوله تبلیغاتی به عنوان کالای تبلیغاتی باعث میشود افراد برند شما را بیشتر ببینند و کالایی باشد که افراد در روز چندین بار از آن استفاده کنند و ماندگاری بالایی داشته باشد تا با یک بار تولید آن مدت زمان بیشتری برند تبلیغ شده در دید عموم قرار گیرد. ما به شما حوله را به عنوان تبلیغات موثر و مناسب معرفی میکنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی چیست

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی زرین ساپ که با دستگاه های پیشرفته تولید می شود و از …